Zoonozy to poważny problem! Nie bądź obojętny. Pomagamy dowiedzieć się jak się przed nimi uchronić? Rozwiązanie jest proste! Wystarczy tak niewiele:
- zachować higieniczny tryb życia
- wykonywać okresowe badania zwierząt
- stosować leczniczo lub profilaktycznie preparaty przeciwpasożytnicze
- dbać o czystość otaczającego nas środowiska.

Gra - Worm Killer

 

 

 

 

 

   Profilaktyka > Koty >

Zgodnie z obowiązującymi na terenie RP przepisami, reklama produktów leczniczych wydawanych wyłącznie na podstawie recepty może być kierowana jedynie do osób uprawnionych do wystawiania recept oraz osób prowadzących zaopatrzenie w te produkty.
W dalszej części serwisu mogą znajdować się informacje o charakterze promocyjnym dotyczące produktów leczniczych wydawanych wyłącznie na podstawie recepty.

Jeżeli zatem jest Pan(i) osobą uprawnioną do wystawiania recept lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze wydawane wyłącznie na podstawie recepty, prosimy kliknąć na
"TAK".

Jeżeli nie należy Pan(i) do żadnej z grup wskazanych powyżej zapraszamy do oglądania stron informacyjnych, których wykaz zostanie pokazany po kliknięciu na "NIE". Mamy nadzieję, że do zapoznania się z kolejnymi informacjami o ochronie psów przed pasożytami, zachęci również Państwa gra, dostępna pod łączem "NIE".
 
Oświadczam, że jestem lekarzem weterynarii
Jeżeli zatem jest Pan(i) osobą uprawnioną do wystawiania recept lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze wydawane wyłącznie na podstawie recepty, prosimy kliknąć na "TAK".
Nie jestem lekarzem weterynarii
Jeżeli nie należy Pan(i) do żadnej z grup wskazanych powyżej zapraszamy do oglądania stron informacyjnych, których wykaz zostanie pokazany po kliknięciu na "NIE".
Czy chcesz wrócić na początek działu poświęconego ochronie przed robakami? Kliknij tu!
  

www.Odrobaczanie.pl

 

Kleszcze | Pchły | Komary | Robaki | Odrobaczanie psów | Advantage | Obroża Kiltix |
 

Copyright © wszelkie prawa zastrzeżone 2002 - 2013 Bayer Sp.zo.o. i  Pupileo.pl i odrobaczanie.pl